agencja autorska ananke agencja autorska ananke  
ananke
wydawnictwo
książki
publikacje różne
promocje
plany wydawnicze
współpraca
recenzje
agencja autorska
oferta
imprezy
wspomnienia
linki
kontakt
plany wydawnicze


  • Miłośników – a jest ich wielu! – twórczości (nie tylko tej lirycznej) Krzysztofa Ćwiklińskiego zapewniam, że na tapczanie zaległy już kolejne zwierzęta! Ilustrator ćwiczy kreskę, a będzie to kreska inna od Lutczynowskiej. Drugi tom Na tapczanie w przygotowaniu! 
  • Domowy teatrzyk: Janko Muzykant, na podstawie noweli Henryka Sienkiewicza

    Aktor Jacek Pietruski proponuje dzieciom wspólną zabawę w teatr. Książka zawiera wszystkie potrzebne do tego elementy: tekst rozpisany na role, scenę i postaci dramatu - papierowe kukiełki, do których wystarczy umocować patyczek, by stały się 'aktorami' do wykorzystania w sztuce. Scenorgafia wymaga kolorowania na wzór naklejek z fragmentami ilustracji, bądź wedle własnej fantazji. Wyobraźnia jest tu bowiem najbardziej potrzebna. Można zainspirować się prawdziwym spektaklem granym przez aktorów posługujących się jedynie większą wersją teatrzyku i zorganizować w domu - z wykorzystaniem książkowej wersji 'Pomaluj swój teatr' -  własny spektakl dla najbliższych. Można też opowiedzieć swoją wersję historii...

    Książka ukaże się niebawem, jeszcze przed zamknięciem Roku Sienkiewicza i będzie zapowiedzią kolejnych domowych teatrzyków. Klasyka inspiruje.

  • Sławni ludzie w anegdocie – zbiór krótkich, zabawnych i autentycznych historii z życia mniej i bardziej sławnych ludzi: artystów, aktorów, polityków, władców i wojskowych – od starożytności po współczesność, opowiedzianych językiem barwnym, zwięzłym, z doskonałą puentą! Będzie z czego pośmiać się i... wyciągnąć nauki!

    Pozostałe zapowiedzi niebawem.

 

 


 
© Copyright Agencja Autorska ANANKE 2021